Arkturianie: jak ocalacie ten świat.

14 lipca 2013
Channeler: Marylin Rafaelle

Jesteśmy tu, by dać przesłania miłości i światła. Wszyscy z was, którzy czytają te wiadomości są Istotami Światła – niektórzy bardziej świadomi niż inni, ale wszyscy próbujący zrozumieć duchową prawdę żyjąc życiem pod zasłoną zapomnienia, która przychodzi z inkarnacją na Ziemi.

Wszystko przebiega zgodnie z planem, więc starajcie się nie przyjmować pozorów, które mówią, nic się nie dzieje. Wszelkie koncepcje nadal utrzymywane, o tym, jak zmiana musi wyglądać po prostu prowadzą do wątpliwości i zamieszania. Niektóre zmiany pojawią się zgodnie z oczekiwaniami, ale inne nie. Dużo dzieje się na poziomie, którego nie można widzieć ludzkim wzrokiem, zwłaszcza jeśli spodziewacie się zobaczyć to przez popularne media. Chaos jest znakiem wielkiej energii uwalniania i zmian. Pozwólcie procesowi rozwijać się stojąc w najwyższym światłe i prawdzie, którą znacie, wysyłając światło dla świata. To wszystko dotyczy wyjścia poza dualizm i do uświadomienia sobie, że wszystko jest Jednym i że to zaczyna się w sercu – rozwój wewnątrz jednostek, które są na duchowej ścieżce przez wiele lat, a także w tych, którzy nigdy wcześniej nie podano żadnej myśli aby żyć inaczej.

Nauczcie się, widzieć poza trzecim wymiarem przejawy duchowej rzeczywistości istniejącej za sceną w zrozumieniu, że dobre objawienia są tak samo iluzoryczne jak złe objawienia. Ludzkie oczy widzą tylko interpretację duchowej idei przez umysł i stąd każdy umysł wypełniony koncepcją dualności (to jest dobre, ale tamto jest złe), zawsze będą manifestowali doświadczenia dobra i doświadczenia zła. Pracą ewolucji jest wyjść poza wierzenia dobra i zła, i do zrozumienia, że istnieje tylko Jedna Boska Świadomość i nie zawiera przeciwieństwa.

Jesteście gotowi, aby zaakceptować, że jesteście twórcami, ale musicie zdecydować, czy tworzyć z poziomu prawdy, czy kontynuować tworzenie z poziomu dualności i separacji trzeciego wymiaru. Gdy nauczycie się widzieć przez pozory materialne rzeczywistość za nimi, życie na ziemi zacznie tracić swoje żądło – zdarzenia i objawienia, które kiedyś wywoływały cierpienie będą postrzegane w nowym świetle, a wraz z nim w nowym zrozumieniu – wzrost duchowy będzie miał miejsce.

Dobrym przykładem powszechnie uznanego przejawu jest śmierć, która powoduje tyle bolesnego cierpienia dla tych, którzy pozostali. Należy zrozumieć, że śmierć jest iluzją. Każda dusza wybiera się na ziemię dla wielu powodów. Czasami jest to, aby zakończyć niedokończone sprawy z innymi. Innym razem, aby przeżyć coś, co osoba wie, że musi doświadczyć zanim dalsze postępy będą mogły być wykonane, ale nikt nigdy faktycznie nie umiera – on po prostu idzie do domu, pozostawiając ludzkie pojęcie ciała.

Życie musi trwać zawsze, bo to jest w i z Nieskończonego Źródła i Substancji Boskiej. Ewolucja jest stopniowym ruchem w świadomość tej prawdy poprzez doświadczenia na ziemi, a także w innych miejscach. Wielu decyduje się opuścić (ziemię) w tym czasie. Szanujcie ich w świadomości, że wszyscy mieli możliwość wyboru opuszczenia lub pozostania w tym potężnym czasie i niektórzy zdają sobie z tego sprawę, na poziomie duszy, że nie mogą osiągnąć ich ewolucji, gdy potrzebują wystarczająco szybko, więc decydują się opuścić, a następnie wrócić z powrotem do nowej energii w późniejszym czasie.

Gdy świat jest w stanie zrozumieć, że ich bliscy nie są martwi, lecz zdecydowali się wrócić do domu, będą mogli świętować nową podróż bliskiej osoby, mimo jej pozornej utraty. Jest to przykład widzenia poprzez wygląd do rzeczywistości. Możecie powiedzieć, „A co o morderstwach i wojnach?” Te doświadczenia są zazwyczaj karmiczne i są częścią lekcji duszy niezbędnej do przesunięcia osobę poza określony stan świadomości – który często jedna osoba, utrzymuje przez wiele wcieleń. Jest wielu, wciąż trzymających się starożytnej energii wojownika, którzy potrzebują ponownie to przeżywać, aby to uwolnić i aktywować siebie w poczuciu wyższych wymiarów.

Ziemia jest trudnym miejscem, aby ewoluować, ponieważ nadal rezonuje z energią dualności i separacji, która jest tym, co się teraz zmienia. Jesteście dzielnymi duszami, które zdecydowały rozwijać się i pomagać Ziemi w tym czasie, mocno energetycznym. Oznaki zmian widać w zmianach, których tak wielu z was doświadcza w waszych ciałach, waszych emocjach, waszej pracy, waszych relacjach i waszych systemach wierzeń – to wszystkie znaki, że stara energia jest rozpuszczana i już nie rezonuje z wami.

Istnieje wiele innych systemów gwiezdnych i wyższych wymiarów obserwujących was, jak wprowadzacie więcej i więcej światła wbrew pozorom. Jesteście przykładem życia w świetle, podczas gdy jeszcze w ciele fizycznym i robicie doskonałą robotę.

Energie o wyższej częstotliwości teraz lejące się na ziemię są również odczuwalne przez tych, którzy nie mają żadnej wiedzy na temat tego, co ma miejsce i często prowadzi do ogólnego poczucia niejasnego strachu i zamieszania wewnątrz nich. W rezultacie, ci nieświadomi mogą działać w sposób, który może powodować trudności dla rodziny i przyjaciół wokół nich. Zaoferujcie porady, jeśli ci drodzy są otwarci, albo po prostu wysyłajcie światło, gdy nie są. Zawsze wiedzcie, że każda dusza ma Wyższe Ja i przewodników, a wy nie macie obowiązku, aby uratować świat inaczej niż poprzez drogę własnego oświecenia, co z kolei przejawi się w świecie zewnętrznym, podnosząc wszystkich, którzy są otwarci i przynosząc więcej światła.

W ten sposób ocalacie ten świat.

Jesteśmy Grupą Arkturian

http://2012allabout.blogspot.com/2013/07/arkturianie-jak-ocalacie-ten-swiat.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s